Fractal Design | USB-C 10Gpbs Cable – Model D
Prekės kodas: @2296275
12,68 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 183 mm |
| Gross height (mm) | 33 mm |
| Gross weight | 0.163 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Volume (m3) | 0.000271755 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Kitos savybės | Cable length, without connectors: 670 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB-C 10Gpbs Cable – Model D |
| Svoris | 50 g |
| Palette Qty | 1293 dalių |
| Producer | Fractal Design |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.