Fractal Design | North XL | Chalk White TG Clear | Mid-Tower
Prekės kodas: @2275949
168,06 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 565.00 mm |
| Gross height (mm) | 553.00 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 326.00 mm |
| Net weight | 7.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fractal Design |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Gaminio spalva | Chalk White TG Clear |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | North XL |
| Disko skyriai | 2×2.5”; 2×3.5/2.5” |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.