Fractal Design | Define 7 Compact | Black | ATX | ATX
Prekės kodas: @2297612
104,11 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 536 mm |
| Gross height (mm) | 521 mm |
| Gross weight | 11.15 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Net weight | 8.89 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.26 kg |
| Volume (m3) | 0.08656936 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Define 7 Compact |
| Kitos savybės | Front ports: 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Dydžio formatas | ATX |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Šoninis langas | No |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Palette Qty | 15 dalių |
| Producer | Fractal Design |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.