Fractal Design Adjust Pro Hub | Black
Prekės kodas: @2296439
40,15 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fractal Design |
| Palette Qty | 576 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Adjust Pro Hub |
| Gaminio spalva | Black |
| Specialios funkcijos | Input power: SATA (12 V + 5 V); Max output current: 12 V DC – 2 A , 5 V DC – 4.5 A |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.