Fixed Talk 2 | Hands free device | 13.2 g | Black
Prekės kodas: @1975965
25,50 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 3910 dalių |
| Tipas | Hands free device |
| Svoris | 13.2 g |
| Mikrofono išjungimas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Triukšmo panaikinimas | No |
| Suderinamumas | Universal |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Talk 2 |
| „Bluetooth“ atstumas | 10-15 m |
| „Bluetooth“ | Bluetooth version 5.2 |
| FM radijas | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.