Fixed Story | Back Cover | Samsung | Galaxy A17 4G/5G | Rubber | Black
Prekės kodas: @2277104
11,82 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 14.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 6330 dalių |
| Suderinamumas | Galaxy A17 4G/5G |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Story |
| Medžiaga | Rubber |
| Dėklo tipas | Back Cover |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.