Fixed MagBloom | Back cover | Apple | iPhone Air | TPU | Blush Plum
Prekės kodas: @1979859
18,39 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 17.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 196.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 5186 dalių |
| Suderinamumas | iPhone Air |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Blush Plum |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MagBloom |
| Medžiaga | TPU |
| Dėklo tipas | Back cover |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.