Fellowes | Laminating Pouch – 65x95mm | Glossy | Ideal for identity cards, credit cards, business cards and visitor cards; Capture 125 Micron thickness – providing an advanced level of document protection; Pack size of 100; Compatible with all laminator brands
Prekės kodas: @2275498
4,28 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 103 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0002163 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Laminating Pouch – 65x95mm |
| Kitos savybės | Ideal for identity cards, credit cards, business cards and visitor cards; Capture 125 Micron thickness – providing an advanced level of document protection; Pack size of 100; Compatible with all laminator brands |
| Gaminio spalva | Glossy |
| Gross depth master carton | 160 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Net weight master carton | 1.52 kg |
| Tare weight master carton | 0.031 kg |
| Palette Qty | 4496 dalių |
| Producer | Fellowes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.