EZVIZ | IP Camera | CS-EB8 4G/LTE with battery | 3 MP | 4mm | IP65 | H.265 / H.264 | MicroSD, max. 512 GB
Prekės kodas: @2296311
187,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 216.00 mm |
| Gross height (mm) | 203.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Net weight | 0.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Galingumas | DC 5V/2A (Adapter needs to be purchased separately) W |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-EB8 4G/LTE with battery |
| Gamintojo prekės serija | IP Camera |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Max IR distance | 15m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 / H.264 |
| Atminties lizdai | MicroSD, max. 512 GB |
| Package content | EB8 4G Camera; Drilling Template; Type C Cable; SIM Card Adapter; Screw Kit |
| Kitos savybės | Connector: Type-C. Smart human motion detection. Can be completed with a Solar panel |
| Darbo temperatūra (T-T) | -20 to 50 °C |
| Gaminio spalva | White |
| Palette Qty | 272 dalių |
| Producer | EZVIZ |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.