Etikečių juosta Brother TZe-FX231, 12 mm, juoda ant balto, 8 m
Prekės kodas: @2297434
15,92 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Juostos ilgis | 8 m |
| Gaminio spalva | Black on White |
| Kiekis pakuotėje | 1 |
| Juostos dydis | 1.2 cm |
| Juostos tipas | TZe |
| Spausdinimo technologija | Thermal Transfer |
| Medžiaga | Paper |
| Pakuotės tipas | Box |
| Kitos savybės | For: P-Touch 1000, 1080BTS, 1090BK, 1180, 1250CC, 1250J, 1250LB, 1290VP, 1400, 1600, 1650, 1830VP, 1850CC, 18R, 1950, 1950VP, 1960, 210E, 2420PC, 2430PC, 2430PC Black Edition, 2450CC, 2500PC, 2700, 2700VP, 2710, 350, 3600, 550, 9200DX, 9400, 9600, 9700PC, 9800PCN |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZe-FX231 Flexible ID Laminated Tape |
| Net weight | 0.031 kg |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Packing quantity | 25 dalių |
| Volume (m3) | 0.00011628 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 68 mm |
| Gross height (mm) | 18 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 100 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Net weight master carton | 1.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.044 kg |
| Palette Qty | 9850 dalių |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.