ETA | Vacuum Cleaner | ETA845390000 Moneto II Aqua Plus | Cordless operating | Handstick 2in1 | Washing function | N/A W | 25.2 V | Operating time (max) 50 min | Grey/Blue
Prekės kodas: @2275893
169,84 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 665.00 mm |
| Gross weight | 5.07 kg |
| Gross width (mm) | 345 mm |
| Net weight | 3.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1251 g |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Tare weight (kg) | 1.29 kg |
| TI weight (kg) | 0.336 kg |
| Volume (m3) | 0.037855125 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Įtaiso tipas | Cordless operating |
| Įkraunama | Yes |
| Veikimo laikas (max) | 50 min. |
| Gaminio spalva | Grey/Blue |
| Tipas | Handstick 2in1 |
| Plotis | 27 cm |
| Galingumas | N/A W |
| Aukštis | 121 cm |
| Belaidis | Yes |
| Įkrovimo trukmė | 4-6 h |
| Gylis | 21.5 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 83 dB |
| Dulkių talpa | 0.55 l |
| Vandens bako talpa | 0.15 l |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium |
| Galingumo lygių skaičius | 2 |
| Filtro tipas | HEPA |
| Įtampa | 25.2 V |
| Kitos savybės | LED light on the nozzle: reveals all stains; Technology Click & Cleaning; Mopping attachment capacity 150 ml up to 40 m2 of clean floors |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ETA845390000 Moneto II Aqua Plus |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum Cleaner |
| Filtration system | Yes |
| Drėgnas siurbimas | Yes |
| Plovimo funkcija | Yes |
| Producer | ETA |
| Palette Qty | 47 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.