Digitus | Velcro Tape | DN-CT-10M-20
Prekės kodas: @2275633
12,17 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 107 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.079 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.059 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0002354 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Kitos savybės | 20 mm wide for structured cabling |
| Paper/Pasteboard | 12.90 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-CT-10M-20 |
| Gamintojo prekės serija | Velcro Tape |
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Kabelio spalva | Black |
| Palette Qty | 7341 dalių |
| Producer | Digitus |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.