Digitus | USB Type-C to HDMI Adapter | DA-70852 | Black | USB Type-C | 0.15 m
Prekės kodas: @2275521
12,11 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.078 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.029 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 41 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.049 kg |
| Volume (m3) | 0.00034 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Kitos savybės | Extends your USB Type-C device with a HDMI port; Supports Ultra HD (4K/30Hz) |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70852 |
| Gamintojo prekės serija | USB Type-C to HDMI Adapter |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| 1 jungtis | USB Type-C |
| Išvesties jungtys | 1 x HDMI |
| Tipas | USB-C Dock |
| PET | 20.00 g |
| Palette Qty | 5082 dalių |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.