Digitus | USB to Serial Adapter | DA-70157
Prekės kodas: @2276500
14,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Digitus |
| Tipas | USB to Serial Adapter |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70157 |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | USB to Serial Adapter |
| Palette Qty | 4778 dalių |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.