Digitus | USB-C 4 Port HUB 2x USB-A + 2x USB-C Gen2 | DA-70245 | USB-C Hub
Prekės kodas: @2275741
22,49 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70245 |
| Tipas | USB-C Hub |
| Gamintojo prekės serija | USB-C 4 Port HUB 2x USB-A + 2x USB-C Gen2 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| Suderinamos operacinės sistemos | macOS X, Windows 7, 8, 10, 11, Google Chrome OS |
| Medžiaga | Aluminum |
| Kitos savybės | Data transfer rate: up to 10 Gbps; Chipset: GL3510; USB Standard: USB 3.1/3.2; USB-A (3.0) connections: 2; USB-C connections: 2 |
| Palette Qty | 1429 dalių |
| Producer | Digitus |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.