Digitus | USB 2.0 Type A to USB C Spiral Cable | AK-300430-006-S | USB-A to USB-C USB 2.0 Type A, plug | USB C, plug
Prekės kodas: @2275687
5,26 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 17.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Galingumas | 60 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-300430-006-S |
| Spalva | Black |
| 2 jungtis | USB C, plug |
| 1 jungtis | USB 2.0 Type A, plug |
| Gamintojo prekės serija | USB 2.0 Type A to USB C Spiral Cable |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Tipas | USB-A to USB-C |
| Palette Qty | 2904 dalių |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.