Digitus | Desk Mount | DA-90436 | Tilt, swivel, height adjustment, rotate | Maximum weight (capacity) 9 kg | Black
Prekės kodas: @2275885
41,73 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 298.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 443.00 mm |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 460.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 116 dalių |
| Producer | Digitus |
| Maksimalus svoris (talpa) | 9 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75, 100×100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 100×100 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75×75 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Tilt, swivel, height adjustment, rotate |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Gaminio pavadinimas | DA-90436 |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 32 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.