Digitus Desk Mount | DA-90427 | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 15-35 ” | Maximum weight (capacity) 2×15 kg | Black
Prekės kodas: @2276878
117,86 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 10.21 kg |
| Gross width (mm) | 665.00 mm |
| Net weight | 8.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1208.00 g |
| Plastic (No PET) | 302.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.51 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Pasukimo kambas | -180/+180 ° |
| Funkcijos | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Gaminio pavadinimas | DA-90427 |
| Posvyrio kampas | -45/+45 ° |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75, 100×100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 100×100 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75×75 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 35 col. |
| Maksimalus svoris (talpa) | 2×15 kg |
| Screen size compatibility | 15-35 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.