Digitus | Data transfer extension cable, D-Sub9/St – D-Sub9/Bu | AK-610203-030-E
Prekės kodas: @2276872
4,44 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Net weight | 0.156 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.55 g |
| Plastic (No PET) | 3.89 g |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Digitus |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-610203-030-E |
| Gamintojo prekės serija | Data transfer extension cable, D-Sub9/St – D-Sub9/Bu |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.