Digitus | DA-90415 | 3000-6500 K | Monitor lamp | 5 V
Prekės kodas: @2296529
25,17 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 384.00 g |
| Plastic (No PET) | 96.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Digitus |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 dalių |
| Tipas | Monitor lamp |
| Įtampa | 5 V |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-90415 |
| Spalvinė temperatūra | 3000-6500 K |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.