Digitus CAT 6 U/UTP | Patch cord | Length 10 m | Grey
Prekės kodas: @2296521
6,52 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.269 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Net weight | 0.169 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 79.78 g |
| Plastic (No PET) | 19.95 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 49 dalių |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAT 6 U/UTP |
| Kabelio tipas | Patch cord |
| Kitos savybės | Length 10 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.