Deye Inverter Hybrid LV 12kW 2MPPT | SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2
Prekės kodas: @2296581
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 880 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross weight | 37.20 kg |
| Gross width (mm) | 540 mm |
| Net weight | 35.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.175824 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Deye |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2 |
| Fazės | Three-phasis |
| Naudingumo koeficientas | 97.6 % |
| EU naudingumo koeficientas | 97 % |
| Maks. nuolatinės srovės įtampa (input) (V) | 800 V |
| MPPT skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės serija | Inverter Hybrid LV 12kW 2MPPT |
| Warranty | 120 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.