Deye Inverter Hybrid HV 80kW 6 MPPT | SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6
Prekės kodas: @2277326
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 1180 mm |
| Gross height (mm) | 510 mm |
| Gross weight | 102.50 kg |
| Gross width (mm) | 750 mm |
| Net weight | 97.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.45135 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Deye |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Naudingumo koeficientas | 97.6 % |
| EU naudingumo koeficientas | 97 % |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 |
| Gamintojo prekės serija | Inverter Hybrid HV 80kW 6 MPPT |
| Fazės | Three-phasis |
| Warranty | 120 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.