Deye ESS Home Solar Battery System 1kW 2kWh Main Module | AE-FS2.0-2H2
Prekės kodas: @2296638
811,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross weight | 26.00 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 25.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 24.00 kg |
| Volume (m3) | 0.051888 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Deye |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AE-FS2.0-2H2 |
| Gamintojo prekės serija | ESS Home Solar Battery System 1kW 2kWh Main Module |
| Warranty | 120 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.