Deye AE-F2.0 | ESS Home Solar Battery System 2kWh Expansion Module
Prekės kodas: @2296640
1432,66 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross weight | 26.00 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 25.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 24.00 kg |
| Volume (m3) | 0.035328 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Deye |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Saleout | ESS Home Solar Battery System 2kWh Expansion Module |
| Gamintojo prekės serija | AE-F2.0 |
| Warranty | 120 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.