Dell | S3425DW | 34 ” | VA | 21:9 | 120 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Prekės kodas: @1978050
369,16 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 14.88 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Net weight | 9.38 kg |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Skydelio tipas | VA |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S3425DW |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Proporcija | 21:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



























































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.