Dell | S3225QS | 32 ” | VA | UHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Prekės kodas: @1978049
351,51 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross weight | 13.65 kg |
| Net weight | 8.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.88 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| Skydelio tipas | VA |
| Foninio apšvietimo tipas | LED Edgelight System |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S3225QS |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 32 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.