Dell Pro Micro QCM1250 Ultra 5 235T/8GB/512GB/HD/Win11 Pro/No kbd/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell
Prekės kodas: @2296698
1112,78 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 367.00 mm |
| Gross weight | 4.68 kg |
| Gross width (mm) | 167.00 mm |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 980.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 47 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.