Dell Pro 7 Slim Keyboard and Mouse | KM726 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Russian | Bluetooth | Black
Prekės kodas: @2296677
78,13 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Net weight | 0.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Klaviatūros išdėstymas | Russian |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM726 |
| Gamintojo prekės serija | Pro 7 Slim Keyboard and Mouse |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Pelė pridėta | Yes |
| Palette Qty | 770 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.