Dell Pro 7 Silent Mouse – MS726 | Wireless | 2.40 GHz | Black
Prekės kodas: @2296682
32,16 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 0.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 1183 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro 7 Silent Mouse – MS726 |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| DPI | 6000 |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1x AA |
| Jungties tipas | 2.40 GHz |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.