Dell P2426H | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Gray
Prekės kodas: @2296686
145,33 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 413.00 mm |
| Gross weight | 7.06 kg |
| Gross width (mm) | 588.00 mm |
| Net weight | 5.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1869.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.91 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 42 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Gray |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5/8 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P2426H |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 15W |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.