Dell | P1425 | 14 ” | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m²
Prekės kodas: @1977878
221,08 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0014112 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 612 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 7 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P1425 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Proporcija | 16:10 |
| Ekrano įstrižainė | 14 col. |
| Connectivity | USB-C |
| Foninio apšvietimo tipas | LED Edgelight System |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.