Dell | Networking, Transceiver, 1000BASE-T | 407-BBEL | Plug-in module | SFP
Prekės kodas: @1972008
52,35 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 22 mm |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Net weight | 0.032 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00022 m³ |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Palette Qty | 7855 dalių |
| Producer | Dell |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 407-BBEL |
| Gamintojo prekės serija | Networking, Transceiver, 1000BASE-T |
| Jungties tipas | SFP |
| Dydžio formatas | Plug-in module |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.