Dell | Pelė | MS116 RTL Box | Optical | Wired | Black
Prekės kodas: @1971581
10,06 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.126 kg |
| Net weight | 0.076 kg |
| Tipas | Optical |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS116 RTL Box |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Įtaiso tipas | Wired |
| Įkraunama | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Elementai pridėti | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 50 dalių |
| Volume (m3) | 0.0005544 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 230 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 6.3 kg |
| Tare weight master carton | 0.339 kg |
| Palette Qty | 2550 dalių |
| Producer | Dell |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.