Dell | Monitor | P2424HEB | 24 ” | IPS | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black, Silver
Prekės kodas: @1975052
277,51 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 5.29 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| Net weight | 3.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.44 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 28 dalių |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P2424HEB |
| Gamintojo prekės serija | Monitor |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Proporcija | 16:9 |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black, Silver |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Pasukimo kampas | -90/90 ° |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Producer | Dell |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.