Dell | KB813 | Smartcard keyboard | Wired | EN | Black
Prekės kodas: @2297449
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Žaidimo leidimas | No |
| Šviesos diodų indikatoriai | Yes |
| Klaviatūros stilius | Straight |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universal |
| Gaminio spalva | Black |
| Foninis apšvietimas | No |
| Pridėtų gaminių skaičius | 1 dalių |
| Paskirtis | PC/server |
| Vidinis | No |
| Pelė pridėta | No |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Atrama riešui | No |
| Įmontuotas ekranas | No |
| Klaviatūros integruoti įrenginiai | Smart card reader |
| Paviršiaus spalva | Monotone |
| Klaviatūros formos faktorius | Standard |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB813 |
| Tipas | Smartcard keyboard |
| Ryšio technologija | Wired |
| Reikalingas USB | Yes |
| Net weight | 0.667 kg |
| Gross weight | 0.867 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00403155 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross depth (mm) | 465 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 51 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Net weight master carton | 8.67 kg |
| Tare weight master carton | 0.757 kg |
| Palette Qty | 380 dalių |
| Producer | Dell |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.