Dell Alienware Tenkeyless AW420K | Gaming Keyboard | Wired | EN | Dark Side of the Moon | CHERRY MX Red
Prekės kodas: @2275994
98,95 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 403.00 mm |
| Gross height (mm) | 197.00 mm |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Gross width (mm) | 52.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 198.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 209 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Gaming Keyboard |
| Gaminio spalva | Dark Side of the Moon |
| Ryšio technologija | Wired |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Alienware Tenkeyless AW420K |
| Foninis apšvietimas | AlienFX RGB, 16.8 million colours |
| Perjungimo tipas | CHERRY MX Red |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.