Dell | Alienware AW2725QF | 27 ” | IPS | 16:9 | 180 Hz | 0.5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Prekės kodas: @1977275
480,92 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 8.65 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Net weight | 7.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Alienware AW2725QF |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 15W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Pasukimas | Yes |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.5 ms |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.