Dell | 34 | IPS | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Prekės kodas: @1975523
767,70 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 16.62 kg |
| Gross width (mm) | 950.00 mm |
| Net weight | 11.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4275.00 g |
| Plastic (No PET) | 475.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.75 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Proporcija | 21:9 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.