Deeper | ITGAM0001 | Night cover | Night Fishing Cover | Orange
Prekės kodas: @2270283
12,62 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ITGAM0001 |
| Gaminio tipas | Night cover |
| Gaminio spalva | Orange |
| Specialios funkcijos | The Night Fishing Cover is a cover for your Deeper Smart Sonar. |
| Kitos savybės | A Night Fishing Cover is engineered specifically for Deeper Smart Fishfinder and Deeper Smart Sonars to maximize a device functionality and enable its usage at night. The Night Fishing Cover allows a bright flashing LED light to pass through its translucent orange cover, so it can be distinctly seen at a distance and in the dark. Which makes it impossible to loose Deeper device from your sight. Small and light Night Fishing Cover is simple to replace. |
| Net weight | 0.021 kg |
| Gross weight | 0.035 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000266 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Tipas | Night Fishing Cover |
| Short Description | Fishing at night? Add a light function to your Deeper. Just swap the original cover case with a transparent one and choose night fishing mode on the mobile application. |
| Spalva | Orange |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6496 dalių |
| Producer | Deeper |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.







































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.