Deepcool | MID TOWER CASE | CH560 Digital | Side window | White | Mid-Tower | ATX PS2
Prekės kodas: @2275819
105,62 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH560 Digital |
| Kitos savybės | The CH560 DIGITAL WH is a newly designed mid-tower case with a concentrated focus on increased airflow throughout the entire chassis. Three bright PWM enabled 140mm ARGB fans are mounted in front of the pure white main compartment, a hybrid side panel, and a dual status digital screen sets the CH560 DIGITAL WH apart from the competition |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Gaminio spalva | White |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Plotis | 23 cm |
| Aukštis | 45.8 cm |
| Šoninis langas | Yes |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus skersmenys | 3×120 / 3×140 mm |
| Gylis | 47.1 cm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | 1×120 / 1×140 mm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 3×120 / 2×140 mm |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross depth master carton | 240.00 mm |
| Gross width master carton | 570.00 mm |
| Gross height master carton | 470.00 mm |
| Net weight master carton | 5.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.10 kg |
| Gamintojo prekės serija | MID TOWER CASE |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Disko skyriai | 2 x 3.5"; 2+1 x 2.5" |
| Suderinamumas | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX / E-ATX |
| I/O prievadai | USB3.0×1; Audio×1; Type-C×1 |
| Producer | Deepcool |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.