Deepcool | MATREXX 30 SI | Black | Micro ATX | ATX PS2 (maximum length: 170mm)
Prekės kodas: @2297604
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross weight | 4 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 3.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.046812 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Šoninis langas | No |
| Dydžio formatas | Micro ATX |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 (maximum length: 170mm) |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MATREXX 30 SI |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| I/O prievadai | USB2.0×1, USB3.0×1, Audio×1, Mic×1 |
| Medžiaga | ABS+SPCC (Steel panel thickness: 0.5mm) |
| Palette Qty | 37 dalių |
| Producer | Deepcool |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.