D-Link AX900 Wi-Fi 6 USB Adapter
Prekės kodas: @2296538
15,90 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.026 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.006 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | D-Link |
| Palette Qty | 38462 dalių |
| Kitos savybės | Super-Fast Wi-Fi 6 (802.11ax) Standard: Perfect for uninterrupted 4K streaming, online gaming and video calling; AX900 Performance: Speeds of up to 574 Mbps (5 GHz) and 287 Mbps (2.4 GHz); Dual-Band Capability: 2.4GHz and 5GHz bands for flexible connectivity |
| Gaminio pavadinimas | AX900 Wi-Fi 6 USB Adapter |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.