D-Link | 1000BaseT to SFP Standalone Media Converter | DMC-G01LC | Gigabit SFP port | 10/100/1000 Mbps port
Prekės kodas: @2296289
34,84 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 1.80 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DMC-G01LC |
| Gamintojo prekės serija | 1000BaseT to SFP Standalone Media Converter |
| Kitos savybės | IEEE 802.3u/x/3ab; Auto-Negotiation for each port; Full-Duplex operation at 1000 Mbps/Half/Full-Duplex operation at 10/100 Mbps; Auto MDI/MDIX; Supports Jumbo frames up to 9216 bytes at 1000 Mbps |
| Keitiklio išvesties sąsaja | 10/100/1000 Mbps port |
| Keitiklio įvesties sąsaja | Gigabit SFP port |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -10 to 70 °C |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 to 90 % |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 50 °C |
| Palette Qty | 3300 dalių |
| Producer | D-Link |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.