CyberPower | Backup UPS Systems | CP900EPFCLCD | 900 VA | 540 W
Prekės kodas: @2296318
228,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 7.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 72 dalių |
| TI weight (kg) | 2 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP900EPFCLCD |
| Talpumas | 540 W |
| Talpumas | 900 VA |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology; Active PFC Compatible; Automatic Voltage Regulation (AVR); LED Status Indicator; Surge and Spike Protection; Energy Saving Technology; Pure Sine Wave Output; LCD Status Display; PowerPanel Management Software; Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; Tower Form Factor |
| Dydžio formatas | Tower |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 275 x 230 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 1 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 7 min. |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) h |
| Producer | CyberPower |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.