CyberPower | Backup UPS Systems | BR1200ELCD | 1200 VA | 720 W
Prekės kodas: @2296343
199,06 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 8.43 kg |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Net weight | 8.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 119 dalių |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 1200 VA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BR1200ELCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 720 W |
| Producer | CyberPower |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.