ColorWay Toner Cartridge | Black
Prekės kodas: @2297470
11,27 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | HP CF283A |
| Lapų kiekis | 1500 puslapiai |
| Juostos suderinamumas | HP |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | HP CF283A (83A) |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.48 kg |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 15 dalių |
| Volume (m3) | 0.0029925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Net weight master carton | 9.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.866 kg |
| Palette Qty | 495 dalių |
| Producer | ColorWay |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.