ColorWay Toner Cartridge | Black
Prekės kodas: @2297468
10,25 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | Canon: 703/FX9/FX10, HP Q2612A |
| Warranty | 24 mėn. |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | Canon:703/FX9/FX10, HP Q2612A |
| Lapų kiekis | 2000 puslapiai |
| Net weight | 0.569 kg |
| Gross weight | 0.749 kg |
| Packing quantity | 15 dalių |
| Volume (m3) | 0.003421 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 311 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 560 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 318 mm |
| Net weight master carton | 11.235 kg |
| Tare weight master carton | 0.938 kg |
| Palette Qty | 465 dalių |
| Producer | ColorWay |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.