ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
Prekės kodas: @1971231
13,05 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | HP CE505X (05X)/CF280X (80X); Canon 719H |
| Warranty | 24 mėn. |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Gamintojo prekės serija | Econom |
| Suderinami produktai | HP CE505X (05X)/CF280X (80X); Canon 719H |
| Lapų kiekis | 6900 puslapiai |
| Net weight | 0.839 kg |
| Gross weight | 1.019 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0057915 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Net weight master carton | 10.19 kg |
| Tare weight master carton | 1.117 kg |
| Palette Qty | 260 dalių |
| Producer | ColorWay |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.