ColorWay | Data Cable | Apple Lightning | Charging cable | 2.1 A
Prekės kodas: @2297656
5,46 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Gross width (mm) | 27 mm |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000210195 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1 m |
| Specialios funkcijos | Fast and safe charging; Stable data transmission |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Apple Lightning |
| Srovė | 2.1 A |
| Kabelio tipas | Charging cable |
| Medžiaga | TPE/Nylon |
| Suderinamumas | iPod, iPhone, iPad |
| Krovimo funkcija | Charging / Data transmission |
| Spalva | Black |
| Lengva pritaikyti | Yes |
| Connectors | Apple Lightning/USB |
| Gamintojo prekės serija | Data Cable |
| Palette Qty | 8221 dalių |
| Producer | ColorWay |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.